Click for more products.
No produts were found.

یک شب یک قصه (قصه های تابستان)

«گوزن نر و شیر»، داستانی در باب گوزن نری است که شاخ‌هایش را بسیار دوست داشت، اما از پاهای لاغرش بیزار بود. یک روز شیر او را تعقیب کرد، گوزن فرار کرد تا به بیشه‌زار رسید و ناگهان شاخ‌هایش بین درختان گیر کرد و شیر او را گرفت. او با خود گفت: چقدر احمق بودم که فکر می‌کردم پاهایم لاغر است، در صورتی که همین پاها مرا از دست شیر نجات می‌داد و شاخ‌هایی که از آنها تعریف کردم، باعث مرگم شدند.

ادامه مطلبShow less
20,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9789648890747
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
متفرقه
90,000 تومان
کروکودیل ها گروهی از خویشاوندان نزدیک دایناسور ها هستند. در این جا به تنوع انواع باستانی و امروزی آن ها  در مبحث بوم شناختی می پردازیم. در این تصویر نمایی از برخی از انواع کروکودیل های جورواجور را می بینید که نشان می...
توضیحات

«گوزن نر و شیر»، داستانی در باب گوزن نری است که شاخ‌هایش را بسیار دوست داشت، اما از پاهای لاغرش بیزار بود. یک روز شیر او را تعقیب کرد، گوزن فرار کرد تا به بیشه‌زار رسید و ناگهان شاخ‌هایش بین درختان گیر کرد و شیر او را گرفت. او با خود گفت: چقدر احمق بودم که فکر می‌کردم پاهایم لاغر است، در صورتی که همین پاها مرا از دست شیر نجات می‌داد و شاخ‌هایی که از آنها تعریف کردم، باعث مرگم شدند. جلد دوم از مجموعۀ «یک شب، یک قصه» شامل قصه‌های فصل تابستان است و برای هر شب یک قصه در نظر گرفته شده است. عناوین برخی داستان‌ها بدین‌قرار است: میز جادویی؛ غول در بطری؛ قصر بلورین؛ چمدان پرنده؛ و گوسالۀ چوبی.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789648890747

مشخصات

نویسنده
کالین کلارک
مترجم
محمد شمس
قطع
وزیری
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
136
This box is created by "Related Products | Cross Selling" module

از همین نویسنده

یک شب یک قصه (قصه های بهار)

«مورچۀ تشنه» داستان مورچه‌ای است که بر اثر تشنگی در حال مرگ بود، تا این که قطرۀ اشکی روی او چکید و او را نجات داد. این قطرۀ اشک با اثر جادویی خود باعث شد مورچه حرف بزند و به این ترتیب مورچه توانست به دختربچه‌ای که اسیر غول بود، کمک و او را آزاد کند

قیمت 21,000 تومان

یک شب یک قصه (قصه های پاییز)

کتاب یک شب یک قصه (قصه های پاییز) نوشته ی کالین کلارک و با ترجمه ی محمد شمس توسط انتشارات پنجره منتشر شده است.

قیمت 24,000 تومان

یک شب یک قصه (قصه های زمستان)

کتاب قصه‌های زمستان (یک شب یک قصه) نوشته‌ی کالین‌ کلارک می‌باشد که محمد شمس آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب توسط انتشارات پنجره چاپ و در 160 صفحه به بازار عرضه شده است.آخرین چاپ آن مربوط به سال 1398 بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش داستان کودک قرار داد.

قیمت 24,000 تومان

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم