مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

نفرین جغد

عزیزجون می‌گوید وقتی بابایم جوجه‌جغد را به خانه آورد خودش ده شب تمام دیده که سه‌تا جغد می‌آمدند و تا صبح روی نرده‌های بالکن ما می‌نشستند و صداهای عجیب از خودشان درمی‌آوردند و تا خود صبح نمی‌گذاشتند من بخوابم. من تا وقتی که جغدها می‌رفتند گریه و بی‌تابی می‌کردم و تازه صبح که می‌شد خوابم می‌برد. عزیزجون می‌گوید حتما مادر جوجه‌جغد من را نفرین کرده، اما بابایم می‌گوید این‌ها خرافات و خنده‌دار است و به من هم می‌گوید این چیزها را باور نکنم. حالا آن جوجه‌جغد بزرگ شده و هنوز با ما زندگی می‌کند.

ادامه مطلبShow less
22,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9786222041090
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
متفرقه
90,000 تومان
کروکودیل ها گروهی از خویشاوندان نزدیک دایناسور ها هستند. در این جا به تنوع انواع باستانی و امروزی آن ها  در مبحث بوم شناختی می پردازیم. در این تصویر نمایی از برخی از انواع کروکودیل های جورواجور را می بینید که نشان می...
توضیحات

بامداد شاگرد اول شده. مگر ممکن است کسی که تا به حال توی مدرسه دیده نشده شاگرد اول بشود؟ آرتین و سام با کمک نارگل برای کشف راز بامداد و شاگرد اولی‌اش کلی نقشه‌ی پردردسر کشیدند و فهمیدند پای یک جغد مرموز خارش‌آور در میان است.

بعضی آدم‌ها نمی‌دانند جای پرنده توی آسمان است نه در قفس. برای همین هم نمی‌دانند بعضی پرنده‌ها چه نیروهای عجیبی دارند. درست مثل جغدی که توی یک قفس در خانه‌ی بامداد زندگی می‌کند. آیا آرتین و سامی و نارگل می‌توانند نفرین این جغد را باطل کنند و بامداد را نجات بدهند؟

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786222041090

مشخصات

نویسنده
الهام فلاح
قطع
رقعی
نوع جلد
شومیز

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم