Click for more products.
No produts were found.

الفبای آهنربایی فارسی کتابی

یک بازی فکری فوق العاده است که شامل حروف الفبای فارسی با رسم الخط کتاب فارسی اول دبستان (حروف آهنربایی که به راحتی به صفحه می چسبند) به همراه تخته مغناطیسی مخصوص در ۳ صفحه به ابعاد ۲۱٫۵ × ۲۹ سانتیمتر است.

ادامه مطلبShow less
37,500 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9789651128622
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
متفرقه
80,000 تومان
این بازی شامل 16 قطعه چوبی است که تصویر 8 حیوان به صورت دو تایی حک شده است .این بازی به صورت های مختلف کارتی و رایانه ای در بازار موجود است و در حال حاضر نوع چوبی آن ارائه گردیده است . در این بازی قطعات را مخلوط کرده...
توضیحات

جورچین الفبای آهنربایی فارسی یک بازی فکری فوق العاده است که شامل حروف الفبای فارسی با رسم الخط کتاب فارسی اول دبستان (حروف آهنربایی که به راحتی به صفحه می چسبند) به همراه تخته مغناطیسی مخصوص در ۳ صفحه به ابعاد ۲۱٫۵ × ۲۹ سانتیمتر است که برای نوآموز به راحتی قابل حمل می باشد. در دو صفحه جدول حروف الفبای فارسی قرار دارد که حروف آهنربایی سرجای خود قرار داده می‌شود و در صفحه سوم که دارای قابلیت وایت بردی نیز می‌باشد. نوآموز می‌تواند با استفاده از حروف آهنربایی کلمات و جملات مورد نظر خود را بسازد. برای آموزش بهتر تعدادی از کلمات همراه با تصاویر زیبا و جذاب در پشت تخته مخصوص چاپ شده است.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789651128622

مشخصات

نوع بازی
آموزشی
مهارتی
گروه سنی
6 تا 8 سال
مدت زمان بازی
20 دقیقه
تعداد بازیکن
1 نفره
درجه سختی و پیچیدگی بازی
متوسط
مهارت ها
زبان آموزی
راهنمای بازی
ندارد
جنس محتویات
فوم
خطر بلعیده شدن
دارد

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم