Click for more products.
No produts were found.

الفبا جمله

الفبا جمله با هشت بازى و سرگرمى آموزنده، شيوه جالبى را براى آشنايى با زبان براى كودكان فراهم مى‌كند. روى هر كارت، يك تصوير رنگى وجود دارد كه به كودكان در يادگيرى حرف‌هاى الفبا و صداى آنها و هم‌چنين به دست آوردن مهارت‌هاى اوليه خواندن حرف‌ها و هجى كردن كمك مى‌كند. كارت‌هاى الفبا جمله به گونه‌اى طراحى شده‌اند كه كودكان 6سال به بالا با تجربه‌هاى مختلف آموزش زبان بتوانند به صورت گروهى، يك به يك و يا با والدين خود از آن استفاده كنند.

ادامه مطلبShow less
14,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9789649961897
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
متفرقه
80,000 تومان
این بازی شامل 16 قطعه چوبی است که تصویر 8 حیوان به صورت دو تایی حک شده است .این بازی به صورت های مختلف کارتی و رایانه ای در بازار موجود است و در حال حاضر نوع چوبی آن ارائه گردیده است . در این بازی قطعات را مخلوط کرده...
توضیحات

الفبا جمله با هشت بازى و سرگرمى آموزنده، شيوه جالبى را براى آشنايى با زبان براى كودكان فراهم مى‌كند. روى هر كارت، يك تصوير رنگى وجود دارد كه به كودكان در يادگيرى حرف‌هاى الفبا و صداى آنها و هم‌چنين به دست آوردن مهارت‌هاى اوليه خواندن حرف‌ها و هجى كردن كمك مى‌كند. كارت‌هاى الفبا جمله به گونه‌اى طراحى شده‌اند كه كودكان 6سال به بالا با تجربه‌هاى مختلف آموزش زبان بتوانند به صورت گروهى، يك به يك و يا با والدين خود از آن استفاده كنند. در هر بازى به فرزند خود زمان كافى بدهيد تا مهارت و اعتماد به نفس لازم را به دست بياورد و سپس بازى‌هاى پيچيده‌تر را انجام دهيد. مهم‌تر از همه، هدايت بازى را به فرزندتان بسپاريد تا بازى براى او سرگرم كننده بماند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789649961897

مشخصات

نوع بازی
آموزشی
مهارتی
گروه سنی
3 تا 5 سال
مدت زمان بازی
20 دقیقه
تعداد بازیکن
1 نفره
درجه سختی و پیچیدگی بازی
متوسط
مهارت ها
زبان آموزی
راهنمای بازی
ندارد
جنس محتویات
مقوا
خطر بلعیده شدن
ندارد

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم