Click for more products.
No produts were found.

جنگل الفبای فارسی کارابال

سرگرمی پشتوانه بزرگ شکل گیری شخصیت و رشد مناسب جسمی. هوشی و روانی کودک و فرصت کسب مهارت ها و هماهنگی ها است. جنگل الفبای کارابال حاصل تحقیق و بررسی متخصصین شرکت کارابال فریار می باشد. در طراحی این مجموعه از اصول مهم روانشناختی کودک بهره گرفته شده است و با توجه به اینکه آموزش بصری در کنار فعالیت های فیزیکی نقش به سزایی در یادگیری کودکان دارد به صورت یک بسته آموزشی کاربردی در قالب سرگرمی با لحاظ کردن کلیه معیارهای آموزشی تهیه گردیده است.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
176,300 تومان 215,000 تومان
‎−18%
مرجع:
9789651128592
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
متفرقه
80,000 تومان
این بازی شامل 16 قطعه چوبی است که تصویر 8 حیوان به صورت دو تایی حک شده است .این بازی به صورت های مختلف کارتی و رایانه ای در بازار موجود است و در حال حاضر نوع چوبی آن ارائه گردیده است . در این بازی قطعات را مخلوط کرده...
توضیحات

سرگرمی پشتوانه بزرگ شکل گیری شخصیت و رشد مناسب جسمی. هوشی و روانی کودک و فرصت کسب مهارت ها و هماهنگی ها است. جنگل الفبای کارابال حاصل تحقیق و بررسی متخصصین شرکت کارابال فریار می باشد. در طراحی این مجموعه از اصول مهم روانشناختی کودک بهره گرفته شده است و با توجه به اینکه آموزش بصری در کنار فعالیت های فیزیکی نقش به سزایی در یادگیری کودکان دارد به صورت یک بسته آموزشی کاربردی در قالب سرگرمی با لحاظ کردن کلیه معیارهای آموزشی تهیه گردیده است. جنگل الفبای کارابال از طریق افزایش فعالیت های ذهنی باعث افزایش درک مفاهیم. قدرت شناخت. یادگیری و حل مساله می شود و علاوه بر آموزش حروف فارسی در خلاقیت و هوش کودکان تاثیر گذاشته و این بسته را در زمره بازی هایی قرار می دهد که در تعالی و رشد آموزشی کودک نقش به سزایی را ایفا می کند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789651128592

مشخصات

نوع بازی
آموزشی
خانوادگی
مهارتی
گروه سنی
6 تا 8 سال
مدت زمان بازی
30 دقیقه
تعداد بازیکن
1 نفره
2 نفره
3 نفره
4 نفره
درجه سختی و پیچیدگی بازی
آسان
مهارت ها
افزایش خلاقیت
برانگیختن حواس پنج گانه
تقویت مهارت های حرکتی
حل مسئله
زبان آموزی
راهنمای بازی
دارد
جنس محتویات
مقوا و پلاستیک
خطر بلعیده شدن
دارد

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم