Click for more products.
No produts were found.

پاپیلو 1

بازی رایانه ای پاپیلو 1 برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده است .کودک شما در حین انجام یک بازی شاد رایانه ای به طور طبیعی و ندانسته با بعضی مفاهیم اولیه ریاضی آشنا شده و در مدرسه درک بهتری از ریاضی خواهد داشت . در این بازی کودک شما با مفهوم اعداد ، شکل نوشتاری اعداد 1 تا 10 ، شمارش اعداد 1 تا 100 و جمع اعداد تک رقمی اشنا می شود .

ادامه مطلبShow less
11,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9789651142543
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
متفرقه
80,000 تومان
این بازی شامل 16 قطعه چوبی است که تصویر 8 حیوان به صورت دو تایی حک شده است .این بازی به صورت های مختلف کارتی و رایانه ای در بازار موجود است و در حال حاضر نوع چوبی آن ارائه گردیده است . در این بازی قطعات را مخلوط کرده...
توضیحات

بازی رایانه ای پاپیلو 1 برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده است .کودک شما در حین انجام یک بازی شاد رایانه ای به طور طبیعی و ندانسته با بعضی مفاهیم اولیه ریاضی آشنا شده و در مدرسه درک بهتری از ریاضی خواهد داشت . در این بازی کودک شما با مفهوم اعداد ، شکل نوشتاری اعداد 1 تا 10 ، شمارش اعداد 1 تا 100 و جمع اعداد تک رقمی اشنا می شود . ای بازی متشکل از 3 بازی مجزا و 3 آزمون برای هر بازی می باشد که با گذراندن هر بازی اجازه ورود به بازی بعد داده می شود . همچنین این پکیج شامل فیلم آموزشی عمو جلبک 1 می باشد که کودک شما را با مفاهیم اولیه ریاضی آشنا می کند .

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789651142543

مشخصات

نوع بازی
آموزشی
سرگرمی
مهارتی
گروه سنی
3 تا 5 سال
6 تا 8 سال
مدت زمان بازی
20 دقیقه
تعداد بازیکن
1 نفره
درجه سختی و پیچیدگی بازی
آسان
مهارت ها
افزایش تمرکز
تقویت حافظه
دقت و تمرکز
زبان آموزی
جنس محتویات
فوم
خطر بلعیده شدن
دارد

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم