مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

واردا

هزاران سال پیش در فلات مرکزی ایران مزارع گل محمدی بسیاری وجود داشت که از گل محمدی، گلاب استخراج می‌کردند. در حال حاضر نیز ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین تولید کنندگان گلاب و دیگر محصولات گل محمدی از جمله گلاب دو آتشه و اسانس در جهان شناخته می‌شود. در بازی فکری واردا شما در نقش پرورش دهندگان مزارعی هستید که سعی دارید با پرورش مرغوب‌ترین گونه‌های گل محمدی به بهترین محصول دست پیدا کنید. به میزان کافی و به موقع به مزارع آبرسانی و کود رسانی کنید و سعی کنید که از ابزار و کارگر مناسب برای برداشت بهتر و در نتیجه به دست آوردن محصول مرغوب‌تر استفاده کنید تا در این رقابت پیروز باشید.

ادامه مطلبShow less
345,000 تومان
مرجع:
5591022300559
توضیحات

روند بازی فکری واردا بدین صورت است که شما در هر دور باید 4 فاز مختلف یعنی قرار دادن کارگر، برداشتن کارگر، جمع آوری کارگر از محل استراحت و دریافت نور را پشت سر بگذارید.

پس از اینکه این 4 فاز را پشت سر گذاشتید در صورتی که هر کدام از حالات زیر قرار بگیرید باید وارد مرحله امتیاز شماری شوید. این 4 حالت عبارتند از:

  • اگر آخرین کارت سال رو شود و توکن بازیکن آغاز کننده به توکن سال برسد.
  • تمام شدن ستون کاشی‌های گلاب دو آتیشه
  • تمام شدن ستون کاشی‌های اسانس 

اگر بازی به یکی از سه حالت فوق به پایان برسد بازیکنان باید تمام راند‌های بازی را به انتها برسانند و پس انجام شدن تمامی عملیات‌ها مرحله امتیاز شماری آغاز شود.

در این محله امتیاز کارت‌ها و یا مهره‌هایی که هر فرد جمع آوری کرده است شمارش می‌شود و هر بازیکنی امتیاز بیشتری داشته باشد برنده این بازی است.

 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
5591022300559

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد