مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

بازی فکری مکعب های ابری 6 عددی غنچه

مکعب های ابری انتشارات غنچه مخصوص نوزادان و کودکان است. این مکعب‌ ها کاملاٌ نرم هستند و هیچ‌گونه خطری برای کودک ندارند. بنابراین می‌تواند به یکی از محبو‌ب‌ترین ابزارهای سرگرمی خردسالان و حتی نوزادان تبدیل شود. کودکان می‌توانند مکعب های ابری نرمک را مثل برج روی هم بچینند. این مکعب‌ ها حتی بعد از شست‌و‌شو باز هم به اندازه‌ای چهارگوش هستند که روی هم می‌ایستند.

ادامه مطلبShow less
160,000 تومان
مرجع:
5591022302911
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

مکعب های ابری انتشارات غنچه مخصوص نوزادان و کودکان است. این مکعب‌ ها کاملاٌ نرم هستند و هیچ‌گونه خطری برای کودک ندارند. بنابراین می‌تواند به یکی از محبو‌ب‌ترین ابزارهای سرگرمی خردسالان و حتی نوزادان تبدیل شود. کودکان می‌توانند مکعب های ابری نرمک را مثل برج روی هم بچینند. این مکعب‌ ها حتی بعد از شست‌و‌شو باز هم به اندازه‌ای چهارگوش هستند که روی هم می‌ایستند. می‌توانید مکعب های ابری پارچه ای را در قالب یک مسابقه با کودک روی هم بچینید. بعد از آن نیز می‌توانید با یک توپ برجک را بریزید، مثل کاری که در هفت‌سنگ انجام می‌دادیم.

از دیگر ویژگی‌های آنها نیز باید به قابل شست‌و‌شو بودنشان اشاره کنیم. می‌توانید مکعب های ابری نرمک را با دست در یک لگن پر از آب غرق کنید و بشویید. یا حتی می‌توانید آنها را داخل ماشین لباس‌شویی با دور کم قرار دهید تا شسته شوند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
5591022302911

مشخصات

نوع بازی
سرگرمی
مهارتی
چیدنی
گروه سنی
کمتر از 1 سال
تعداد بازیکن
1 نفره
درجه سختی و پیچیدگی بازی
آسان
مهارت ها
اعتماد به نفس
افزایش تمرکز
افزایش خلاقیت
تقویت مهارت های حرکتی
دقت و تمرکز
هماهنگی چشم و دست
راهنمای بازی
دارد
جنس محتویات
پارچه
خطر بلعیده شدن
ندارد
محتویات بسته
6 عدد مکعب

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد