مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

بازی فکری مگ دوز

مگ دوز، یه دوز مغناطیسیه که همین ویژگی جابه جایی مهره هارو برای شما تبدیل به یه چالش می کنه.

ادامه مطلبShow less
250,000 تومان
مرجع:
55000230
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

بازی رومیزی مگ دوز پلی مگنت برای رده سنی 8 سال به بالا طراحی شده است و ذهن و فکر بازیکن را به چالش می کشد. از مزایای بازی رومیزی مگ دوز میتوان به تقویت هوش فضایی و بهبود عملکرد ذهن کودک اشاره کرد.

کودک برای حل دوز خود بر این بازی تمرکز می کند و توانایی درک و هوش او بالا می رود. با استفاده از بازی رومیزی مگ دوز، کودک با میدان مغناطیسی آشنا شده و نحوه جذب و دفع آهنربا ها را می آموزد.

استفاده از اسباب بازی های مفید و خلاقانه می تواند در شکل گیری و تثبیت شخصیت کودک اهمیت زیادی داشته باشد پس هنگام انتخاب و خرید اسباب بازی برای کودک حتما به سالم و مفید بودن آن توجه داشته باشید و اگر می خواهید فرزندتان ذهنی منعطف داشه باشد حتما یک عدد از این بازی ها را برای آنها تهیه کنید و از مزایای آموزشی آن بهره ببرید.

بسته بندی جذاب و مناسب بازی رومیزی مگ دوز پلی مگنت آن را به گزینه مناسبی برای هدیه دادن تبدیل کرده و با توجه به نوع بازی جدید و خاص آن میتواند انتخاب خوبی برای این مورد باشد.

آموزش بازی رومیزی مگ دوز :

چیدمان و آماده سازی بازی :

به هر بازیکن سه عدد میله مغناطیسی همرنگ و یک عدد گوی فلزی بدهید. صفحه بازی اسفنجی را در وسط بگذارید و ابرآهنربا را نیز در یکی از خانه ها قرار دهید. قرار دادن آهنربا در وسط زمین بازی، بازی را سخت تر و قرار دادن آن در گوشه های زمین بازی، چیدمان بازی را راحت تر خواهد نمود.

حال یک نفر بازی را آغاز می نماید.

روش انجام بازی :

هر بازیکن در نوبت خود یکی از میله های فلزی و یا یکی از گوی های خود را به دلخواه در خانه های صفحه بازی قرار می دهد. (فرورفتگی های صفحه بازی)

گوی های فلزی تا آخر بازی در جای خود می مانند و امکان تغییر مکان برای آن ها وجود ندارد ولی میله های فلزی را می توانید آزادانه تغییر دهید. هر بازیکن قبل از تکمیل دوز خود باید همه گوی های فلزی را در صفحه گذاشته باشد. اگر بازیکنی با چیدمان مهره های خود در صفحه و یا جابه جایی آن ها، با به وجود آمدن میدان مغناطیسی باعث برهم زدن بازی شود، نوبتش از دست خواهد رفت.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
55000230

مشخصات

نوع بازی
آموزشی
استراتژی
مهارتی
چیدنی
گروه سنی
8 سال به بالا
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
درجه سختی و پیچیدگی بازی
دشوار
مهارت ها
اعتماد به نفس
افزایش تمرکز
برانگیختن حواس پنج گانه
تفکر استراتژیک
تقویت مهارت های حرکتی
حل مسئله
دقت و تمرکز
مهارت های اجتماعی
مهارت های ظریف
راهنمای بازی
دارد
محتویات بسته
1 ابر آهنربا
1 صفحه اصلی بازی اسفنجی با تورفتگی و برآمدگی
4 ساچمه (گوی فلزی)
9 میله مغناطیسی خمیده در 3 رنگ مختلف (راد)

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد