مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

بازی فکری پازل چوبی صورت

از یک صفحه چوبی ساخته شده است که دارای اجزای صورت بصورت برجسته است. این اسباب بازی به کودک کمک می کند تا با اجزای صورت مانند چشم ها، گوش ها، زبان، پوست و بینی آشنا شود و مفاهیم بینایی، شنوایی، چشایی، لامسه و بویایی را یاد بگیرد.

ادامه مطلبShow less
65,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
5591022297563
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

پازل چوبی اجزای صورت و حواس پنج گانه از یک صفحه چوبی ساخته شده است که دارای اجزای صورت بصورت برجسته است. این اسباب بازی به کودک کمک می کند تا با اجزای صورت پسرک تصویر مانند چشم ها، گوش ها، زبان، پوست و بینی آشنا شود. همچنین با حواس پنجگانه مانند بینایی، شنوایی، چشایی ، لامسه و بویایی آشنا خواهد شد.

بازی فکری پازل صورت و حواس پنجگانه با هدف آشنا شدن عمیق تر با حواس پنج گانه طراحی شده است. اینکه تمامی اطلاعاتی که ما از محیط اطرافمان دریافت می کنیم از طریق همین پنج حس است. دراین بازی کودک با قرار دادن هر یک از اجزای حواس پنجگانه در جای خودش به بازگو کردن کاربرد هر یک از این موارد اشاره می کند. کودک با انجام این بازی مفهوم پنج حس را می شناسد و در مورد آن صحبت می کند. برجسته بودن این اجزا در پازل به توجه بیشتر بر روی این موارد تاکید می کند.

لازم به ذکر است این پازل ها برای استفاده در مراکز آموزشی مانند مهدکودک ها و مراکز درمانی بسیار مناسب می باشند. با توجه به اینکه اندازه قابل حمل مناسبی دارند و به صورت تخصصی و کاملا سفارشی برای اهداف آموزشی خاص طراحی شده اند، دارای اهمیت بسیار زیادی برای کار درمان و مربیان مهد کودک ها می باشند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
5591022297563

مشخصات

نوع بازی
آموزشی
جایگذاری
پازل
چیدنی
گروه سنی
2 سال به بالا
تعداد بازیکن
1 نفره
درجه سختی و پیچیدگی بازی
آسان
مهارت ها
اعتماد به نفس
افزایش تمرکز
برانگیختن حواس پنج گانه
تفکر استراتژیک
تقویت حافظه
تقویت مهارت های حرکتی
مهارت های ظریف
هماهنگی چشم و دست
راهنمای بازی
ندارد
جنس محتویات
چوب
خطر بلعیده شدن
دارد
تقویت هوش های گاردنر
تصویری - فضایی
منطقی - ریاضی

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد