مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

برج همساز

باید با شش بلوک چوبی، یک برج شش طبقه را به کمک یکدیگر ساخت. در این بازی شش بلوک چوبی با شیارهایی برای انداختن قلاب در آن موجودند. با استفاده از قلابی که هدایت آن توسط چند نفر صورت می گیرد این بلوک ها را باید بر روی یکدیگر گذاشت. قدرت هماهنگی بازیکنان با یکدیگر، رمز موفقیت در این بازیست. یک بازی خوب برای تجربه یک کار تیمی و مشترک.

ادامه مطلبShow less
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
بستن
مرجع:
9789651188138
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

بازی برج همساز از دسته بازی های همکاری مشترک است. در این نوع بازی ها، بازیکنان با یکدیگر به رقابت نمی پردازند! بلکه به کمک یکدیگر باید به نتیجه ای که حاصل از همکاری مشترک آنهاست برسند. در بازی برج همساز، با قلابی که همه بازیکنان در هدایت آن سهیم هستند شش بلوک چوبی را روی هم گذاشت. بازیکنان در این بازی یاد می گیرند که نمی توانند خودسرانه کاری انجام بدهند. بلکه حتما باید حرکت های خود را با دیگر بازیکنان هماهنگ کنند. انجام این بازی یک تمرین خوب برای آماده شدن افراد برای انجام کار تیمی (Team Working) است.

برای رسیدن به هدف مشترک در بازی برج همساز باید حرکات ظریف دست را نیز مدیریت کرد. به زبانی دیگر، همراه با آموزش فکر برای انجام کار تیمی، بدن و جسم نیز می آموزد که چه حرکاتی انجام دهد. هماهنگی بین چشم و دست برای برقراری تعادل را باید جدی گرفت.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789651188138

مشخصات

نوع بازی
سرگرمی
چیدنی
گروه سنی
8 تا 12 سال
بالاتر از 12 سال
مدت زمان بازی
15 دقیقه
تعداد بازیکن
2 نفره
3 نفره
4 نفره
5 نفره و بیشتر
درجه سختی و پیچیدگی بازی
آسان
مهارت ها
اعتماد به نفس
افزایش تمرکز
مهارت های اجتماعی
مهارت های ظریف
راهنمای بازی
دارد
جنس محتویات
چوب
خطر بلعیده شدن
ندارد

کیف پول

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم