Click for more products.
No produts were found.

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

کلیدهای کوچک برای قفل های بزرگ (از سرعت زندگی کم کن)

کتاب «گذر از درد» نوشته‌ی «آن کالودیش فون» را «صدف شجیعی» به فارسی برگردانده است. این کتاب یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی «کلیدهای کوچک برای قفل‌های بزرگ» است. از سرعت زندگی کم کن، ازدواجت را دوست بدار، استرس درمانی، تغذیه بهتر ٬ زندگی بهتر، تو یک زن شگفت‌انگیز هستی،  شفای قلب‌های دردمند، کنار آمدن با سوگ عزیزان، گذر از افسردگی، گذر از بیماری، گذر از درد و... عنوان‌های دیگری از این مجموعه است. در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «درد ناخوانده می‌آید و سر راهمان کوهی از مشکلات قرار می‌دهد. 

ادامه مطلبShow less
3,500 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
بستن
مرجع:
9786007373101/001
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
نورالزهرا
8,000 تومان
این اثر دانستنی هایی پزشکی، اخلاقی و تغذیه قبل از بارداری است. کتاب حاضر درصدد بیان برنامه ریزی برای بارداری است تا نشانه های آمادگی روحی و جسمی را ارایه کند. همچنین مراقبت های پزشکی قبل از بارداری به منظور ایجاد...
توضیحات

کتاب «گذر از درد» نوشته‌ی «آن کالودیش فون» را «صدف شجیعی» به فارسی برگردانده است. این کتاب یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی «کلیدهای کوچک برای قفل‌های بزرگ» است. از سرعت زندگی کم کن، ازدواجت را دوست بدار، استرس درمانی، تغذیه بهتر ٬ زندگی بهتر، تو یک زن شگفت‌انگیز هستی،  شفای قلب‌های دردمند، کنار آمدن با سوگ عزیزان، گذر از افسردگی، گذر از بیماری، گذر از درد و... عنوان‌های دیگری از این مجموعه است. در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «درد ناخوانده می‌آید و سر راهمان کوهی از مشکلات قرار می‌دهد. درد تغییر به همراه دارد و تغییر، چالش ایجاد می‌کند. اما می‌شود از کوه‌ها صعود کرد و با هر چالشی دست و پنجه نرم کرد. گذر از درد هیچ راه حل یک شبه ای ارایه نمی‌دهد. چیزی که ارایه می‌دهد، یادآوری ملایمی است که سفر از درد به درمان، یک روند است و قرار نیست به تنهایی طی شود. کارهایی هست که می‌توانی برای آسان‌تر شدن مسیر انجام بدهی. هم چنین، برکات بسیاری هم در این راه هست.» کتاب حاضر را نشر «دومان» منتشر کرده است.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786007373101/001

مشخصات

نویسنده
آن کالودیش فون
مترجم
صدف شجیعی
قطع
جیبی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
84

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم