مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

جیمبو راه سازی کیفی

بازی فکری جیمبو راهسازی از دسته ی ساختنی های خلاق، یک بازی فکری – مهارتی فوق العاده است. این سازه های مکانیکی مانند آجره های لگو ساختنی هستند و علاوه بر فواید لگو، فواید دیگری نیز دارند. این سازه ها توسط ابزار مکانیکی پیچ و مهره و پیچ گوشتی باز و بسته می شوند و مهارت دست کودکان را افزایش می دهند. جیمبو راهسازی فکرآذین برای کودکان 5 تا ده سال مناسب است.

ادامه مطلبShow less
185,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9789651186028
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

مهارت های پایه برای کودکان باید در سنین قبل از دبستان وسال های ابتدایی دبستان کسب شوند. بهترین راه برای آموزش و تقویت مهارت در سنین پایین بازی است. بازی های فکری بهترین وسیله سرگرمی با رویکرد بازی و آموزش کودک هستند که می توانند همزمان برای کودک ساعات لذت بخشی فراهم کنند.

توسط مجموعه جیمبو راهسازی انواع مهارت های مورد نیاز کودکان از قبیل دقت و تمرکز برای مونتاژ قطعات و مهارت های عصبی و عضلانی (رشد ماهیچه های کوچک دست) تخیل و اعتماد به نفس توسعه یافته و بارورتر می شود. تنوع اشکالی که با ساز و باز می توان ساخت عبارت است از: ماشین، موتور، هواپیما، هلی کوپتر و لوکوموتیو.

این بازی دارای بسته بندی کیفی با کیفیت است که این امکان را فراهم می کند که کودکان بتوانند به راحتی آن را با خود به مهمانی، سفر، پارک و  هرجا که دوست داشتند ببرند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789651186028

مشخصات

نوع بازی
ساختنی
سرگرمی
گروه سنی
3 تا 5 سال
6 تا 8 سال
مدت زمان بازی
15 دقیقه
تعداد بازیکن
1 نفره
درجه سختی و پیچیدگی بازی
آسان
مهارت ها
اعتماد به نفس
افزایش تمرکز
تقویت مهارت های حرکتی
حل مسئله
مهارت های ظریف
راهنمای بازی
دارد
جنس محتویات
پلاستیک
خطر بلعیده شدن
دارد

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد