مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

عروسک باربی سورپرایز جعبه استوانه ای کد: 601

سری سورپرایز باربی یک تجربه جعبه گشایی هیجان انگیز را ارائه می دهد. هفت سورپرایز در مجموعه وجود دارد! هر عروسکی که با لباس‌های درخشان با تم مهمانی منتظر شماست تا زمانی که رنگش فاش نشود، یک راز باقی می‌ماند. باز کردن بسته بندی به اندازه شروع بازی سرگرم کننده است!

ادامه مطلبShow less
440,000 تومان
مرجع:
55003911
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

سری سورپرایز باربی یک تجربه جعبه گشایی هیجان انگیز را ارائه می دهد. هفت سورپرایز در مجموعه وجود دارد! هر عروسکی که با لباس‌های درخشان با تم مهمانی منتظر شماست تا زمانی که رنگش فاش نشود، یک راز باقی می‌ماند. باز کردن بسته بندی به اندازه شروع بازی سرگرم کننده است! وقتی لایه بیرونی را با کشیدن نوار جدا می کنید، لوله شفاف می شود. شامل چهار بسته اسرارآمیز عروسک باربی سورپرایز رنگ آشکار کننده رنگ نقره‌ای متالیک با چاپی رنگارنگ و لوازم جانبی غافلگیرکننده در داخل. همه آن را بیرون بیاورید، سپس لوله را با آب گرم پر کنید، نوزاد را در آن قرار دهید و آن را بچرخانید.

کانفتی رنگارنگ شناور داخل آن به رنگ نقره ای متالیک تبدیل می شود و با بیرون آوردن عروسک از آب، ویژگی ها مشخص می شود! هر عروسک دارای رنگ چشم، مدل مو، رنگ پوست، بلوز براق و پاهای پر زرق و برق است. سایر بسته‌های شگفت‌انگیز را باز کنید تا دامن ژولیده، کفش‌ها، گوشواره‌های پر زرق و برق و برس مو/اسفنج قلبی شکل را کشف کنید. ویژگی تغییر رنگ روی مو، سایه چشم و لب کودک تنها یکی از شگفتی های سرگرم کننده است. هر کدام با تم متفاوت، عروسک های سری Barbie Party با تغییر رنگ تغییر رنگ باربی، آماده پیوستن به مهمانی هستند! شما می توانید تمام لوازم جانبی را در لوله ذخیره کنید. کدام عروسک سورپرایز را فاش خواهید کرد؟

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
55003911

کیف پول

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم