Click for more products.
No produts were found.

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

اتل متل توتوله خورد پوپو هله هوله

کتاب مصوّر حاضر، داستانی آموزنده در قالب شعر کودکانه است که به دو زبان فارسی و انگلیسی تدوین شده است. هدف از نگارش این داستان، آموزش تغذیة مناسب و پرهیز از خوردن هله هوله به کودکان گروه سنّی (ب) است. در این داستان می‌خوانیم: «پوپو» کوچولو هیچ وقت، غذایش را به موقع نمی‌خورد و مدام شکمش را با هله‌هوله پر می‌کند. 

ادامه مطلبShow less
2,500 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
بستن
مرجع:
9786005135442/003
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
افق
28,000 تومان
با برچسب‌ها جنگل را قشنگ‌تر کن! ری‌ری راه‌راه می‌خواهد از رودخانه رد شود، دوستان هتی هیس‌هیس برایش جشن تولد گرفته‌اند، گالی‌گالی می‌خواهد آب‌بازی کند… در جنگل داستانی، همه مشغول بازی و شادی‌اند. دلت می‌خواهد سری به...
توضیحات

کتاب مصوّر حاضر، داستانی آموزنده در قالب شعر کودکانه است که به دو زبان فارسی و انگلیسی تدوین شده است. هدف از نگارش این داستان، آموزش تغذیة مناسب و پرهیز از خوردن هله هوله به کودکان گروه سنّی (ب) است. در این داستان می‌خوانیم: «پوپو» کوچولو هیچ وقت، غذایش را به موقع نمی‌خورد و مدام شکمش را با هله‌هوله پر می‌کند. پوپو به نصیحت‌های مادرش دربارة سروقت غذا خوردن و تغذیة مناسب گوش نمی‌دهد تا این‌که بی‌حال و ضعیف می‌شود. بالاخره پوپو با کمک «خاله سودابه» یاد می‌گیرد که باید به موقع غذا بخورد و گرنه مجبور می‌شود از قرص و آمپول استفاده کند. پیام این داستان به مخاطبان این است که در صورت به موقع غذا نخوردن و داشتن تغذیة نامناسب مریض می‌شوند و مجبور به استفاده از دارو می‌گردند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786005135442/003

مشخصات

نویسنده
محمود ميرزایی دلاویز
قطع
خشتی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
20

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم