Click for more products.
No produts were found.

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

ذهن فعال پیشرفته 3 (در هزارتوها نقاشی کنید)

ماز، به راههای تو در تو می‌ گویند که باید از یک جا وارد شده و پس از طی مسیری از طرف دیگر خارج شد. اگر ماز را به اندازه‌ای ساخته باشند که بتوان وارد آن شده و دست راست خود را به دیوار سمت راست (یا بالعکس!) بگیرید و تا آخر مسیر دست خود را جدا نکنید حتماً می توانید از ماز خارج شوید و در آن گم نشوید.

ادامه مطلبShow less
20,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
بستن
مرجع:
9786005613308/004
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
افق
28,000 تومان
با برچسب‌ها جنگل را قشنگ‌تر کن! ری‌ری راه‌راه می‌خواهد از رودخانه رد شود، دوستان هتی هیس‌هیس برایش جشن تولد گرفته‌اند، گالی‌گالی می‌خواهد آب‌بازی کند… در جنگل داستانی، همه مشغول بازی و شادی‌اند. دلت می‌خواهد سری به...
توضیحات

ماز، به راههای تو در تو می‌ گویند که باید از یک جا وارد شده و پس از طی مسیری از طرف دیگر خارج شد. اگر ماز را به اندازه‌ای ساخته باشند که بتوان وارد آن شده و دست راست خود را به دیوار سمت راست (یا بالعکس!) بگیرید و تا آخر مسیر دست خود را جدا نکنید حتماً می توانید از ماز خارج شوید و در آن گم نشوید. البته مسیر شما، یک مسیر بهینه نیست. یعنی الزاماً از بهترین راه عبور نکرده‌اید و ممکن است وارد یک راه فرعی شوید و پس از طی کردن کامل آن مسیر، از آن خارج شوید، اما مهم این‌است، بالاخره خارج می‌شوید و گیر نمی‌افتید. در این کتاب با استفاده از ماز و نقاشی معماهای تصویری حل می شود. برای درست رنگ کردن مازها ابتدا مسیر درست از شروع تا پایان را با خط کم رنگ مشخص کرده و بعد بر اساس راهنمای رنگ ها تصویر را رنگ کرده و تصویر نهایی را به دست آورید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786005613308/004

مشخصات

نویسنده
نشر استرلینگ
مترجم
گروه پژوهشی بسته های آموزشی تاب
قطع
رحلی
نوع جلد
گالینگور
تعداد صفحات
138

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم