Click for more products.
No produts were found.

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

ذهن فعال 4 (معماها)

کتاب معماها شامل ۸۰ معمای تصویری است که با هدف سنجش و افزایش معلومات عمومی طراحی شده اند. معماهای مختلف این کتاب، تمرین هایی برای آزمودن هوش، دقت و آموختن مهارت حل مساله هستند. هر یک از این معماها، با اهداف مختلفی از جمله سنجش مهارت های زبانی، معلومات عمومی، قوه‌ی تشخیص و تمرکز و…طرح شده و مخاطبان باید به سوالات گوناگون و با روش های متفاوت پاسخ دهند.

ادامه مطلبShow less
9,500 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
بستن
مرجع:
9789649961811/008
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
افق
28,000 تومان
با برچسب‌ها جنگل را قشنگ‌تر کن! ری‌ری راه‌راه می‌خواهد از رودخانه رد شود، دوستان هتی هیس‌هیس برایش جشن تولد گرفته‌اند، گالی‌گالی می‌خواهد آب‌بازی کند… در جنگل داستانی، همه مشغول بازی و شادی‌اند. دلت می‌خواهد سری به...
توضیحات

کتاب معماها شامل ۸۰ معمای تصویری است که با هدف سنجش و افزایش معلومات عمومی طراحی شده اند. معماهای مختلف این کتاب، تمرین هایی برای آزمودن هوش، دقت و آموختن مهارت حل مساله هستند. هر یک از این معماها، با اهداف مختلفی از جمله سنجش مهارت های زبانی، معلومات عمومی، قوه‌ی تشخیص و تمرکز و…طرح شده و مخاطبان باید به سوالات گوناگون و با روش های متفاوت پاسخ دهند. آن ها می توانند درستی یا نادرستی جواب خود را در پاسخ نامه‌ای که انتهای کتاب چاپ شده بیابند. از جمله تمرین هایی که در این کتاب زیاد به چشم می خورد، کلمات و حروف به هم ریخته است که توانایی زبانی کودکان را به چالش می کشد. 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789649961811/008

مشخصات

نویسنده
گروه پژوهشی بسته های آموزشی تاب
قطع
رقعی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
80

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم