Click for more products.
No produts were found.

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

ذهن فعال 7 (هوش و دقت 3)

کتاب هوش و دقت ۳، شامل ۶۲ معمای تصویری برای کودکان سه تا ده سال می باشد. در هر صفحه از کتاب، تصویری ارائه شده و معمایی در مورد آن طرح شده که کودکان باید به آن جواب دهند. پاسخ تمام معماها، در انتهای کتاب چاپ شده و بچه ها می توانند پس از جواب دادن به معما، از درستی آن اطمینان پیدا کنند. تمرین های داخل این کتاب شامل رنگ آمیزی، تطبیق اشکال مشابه، وصل کردن اعداد به یکدیگر و رسم یک شکل مشخص، مازهای مختلف و… است و هر کدام، با هدف تقویت یکی از مهارت های کودکان طراحی شده است.

ادامه مطلبShow less
9,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
بستن
مرجع:
9789649961965/007
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
افق
28,000 تومان
با برچسب‌ها جنگل را قشنگ‌تر کن! ری‌ری راه‌راه می‌خواهد از رودخانه رد شود، دوستان هتی هیس‌هیس برایش جشن تولد گرفته‌اند، گالی‌گالی می‌خواهد آب‌بازی کند… در جنگل داستانی، همه مشغول بازی و شادی‌اند. دلت می‌خواهد سری به...
توضیحات

کتاب هوش و دقت ۳، شامل ۶۲ معمای تصویری برای کودکان سه تا ده سال می باشد. در هر صفحه از کتاب، تصویری ارائه شده و معمایی در مورد آن طرح شده که کودکان باید به آن جواب دهند. پاسخ تمام معماها، در انتهای کتاب چاپ شده و بچه ها می توانند پس از جواب دادن به معما، از درستی آن اطمینان پیدا کنند. تمرین های داخل این کتاب شامل رنگ آمیزی، تطبیق اشکال مشابه، وصل کردن اعداد به یکدیگر و رسم یک شکل مشخص، مازهای مختلف و… است و هر کدام، با هدف تقویت یکی از مهارت های کودکان طراحی شده است. به طور مثال با هدف تقویت قوه‌ی تشخیص و دقت، تصویر چند پرنده به صورت در هم و بر هم داده شده و از بچه ها خواسته تصویر شش پرنده را در آن ها بیابند؛ یا با هدف آشنایی کودکان با شکل و رنگ میوه ها، تصویری از میوه های مختلف روی درختی کشیده شده و از آن ها خواسته شده همه‌ی میوه ها را نام برده و آن ها را رنگ کنند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789649961965/007

مشخصات

نویسنده
گروه پژوهشی بسته های آموزشی تاب
قطع
رقعی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
64

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم