Click for more products.
No produts were found.

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

ذهن فعال 8 (هوش و دقت 4)

این جلد از مجموعه ی ذهن فعال متشکل از 62 معمای تصویری برای کودکان است که هر یک از آن ها با هدف افزایش دقت و تمرکز و هوش کودکان گردآوری شده اند. این تمرینات می توانند برای پر کردن اوقات فراغت کودکان و سرگرم کردن آن ها در کنار یادگیری توام با بازی گزینه ی مناسبی باشند.

ادامه مطلبShow less
9,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
بستن
مرجع:
9789649961972/007
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
محصولات مرتبط
افق
28,000 تومان
با برچسب‌ها جنگل را قشنگ‌تر کن! ری‌ری راه‌راه می‌خواهد از رودخانه رد شود، دوستان هتی هیس‌هیس برایش جشن تولد گرفته‌اند، گالی‌گالی می‌خواهد آب‌بازی کند… در جنگل داستانی، همه مشغول بازی و شادی‌اند. دلت می‌خواهد سری به...
توضیحات

این جلد از مجموعه ی ذهن فعال متشکل از 62 معمای تصویری برای کودکان است که هر یک از آن ها با هدف افزایش دقت و تمرکز و هوش کودکان گردآوری شده اند. این تمرینات می توانند برای پر کردن اوقات فراغت کودکان و سرگرم کردن آن ها در کنار یادگیری توام با بازی گزینه ی مناسبی باشند. تمرینات کتاب شامل یافتن اشکال پنهان شده در میان یک تصویر، حل مازهای متنوع و زیبا، یافتن شباهت ها و تفاوت ها میان تصاویر، کشیدن نقاشی های ساده با استفاده از جدول، رنگ آمیزی، کامل کردن پازل، مرتب کردن تصاویر به هم ریخته، شمارش اعداد، یافتن کلمات در میان حروف به هم ریخته و قرینه یابی می باشند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789649961972/007

مشخصات

نویسنده
گروه پژوهشی بسته های آموزشی تاب
تعداد صفحات
64

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم