Click for more products.
No produts were found.

تان جی ها 2 (چنگ و غراب تاک)

ايپرل، ضميرخوان قدرتمندی است. او به کمک تان‌جی‌اش، افکار و احساسات جانوران را می‌خواند و می‌شنود. ايپرل دنيا را از چشم آن‌ها می‌بيند. به‌زودی او با راهنمايی زنی مرموز به‌نام ايزابل برای يافتن تکه‌ی گم‌شده‌ی تان‌جی‌اش راهی سفری پرماجرا می‌شود. در اين سفر جاشوا هم آن‌ها را همراهی می‌کند. جاشوا پسربچه‌ای خجالتی است که

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
55,250 تومان 65,000 تومان
‎−15%
مرجع:
9786222040376
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
توضیحات
ايپرل، ضميرخوان قدرتمندی است. او به کمک تان‌جی‌اش، افکار و احساسات جانوران را می‌خواند و می‌شنود. ايپرل دنيا را از چشم آن‌ها می‌بيند. به‌زودی او با راهنمايی زنی مرموز به‌نام ايزابل برای يافتن تکه‌ی گم‌شده‌ی تان‌جی‌اش راهی سفری پرماجرا می‌شود. در اين سفر جاشوا هم آن‌ها را همراهی می‌کند. جاشوا پسربچه‌ای خجالتی است که می‌تواند مختصات جغرافيايی دقيق تمام مکان‌ها را از حفظ بگويد و فاصله‌شان را تخمين بزند.

در آن‌سو هورس و کلوئی هم در پناهگاه قراول‌ها با پسری هم‌سن‌وسال خودشان به‌نام براين آشنا می‌شوند. براين، ابزاربان تان‌جی اسرارآميزی در اعماق وارن است.

اما هيچ‌کدام اين ماجراها به‌اندازه‌ی حقايق اسرارآميزی که در پايان داستان برای کلوئی و هورس آشکار می‌شوند عجيب و رازآلود نيست.

*

به‌این‌ترتیب تد سندرز در این مجموعه‌ی چهارجلدی با استفاده از چاشنی فانتزی دنیایی اغراق‌شده خلق می‌کند که دوستی و وفاداری قدرتمندترین عنصر آن است.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786222040376

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم