Click for more products.
No produts were found.

بندی میکس

کودکان اغلب، ساختن کاردستی را دوست دارند و می توانند ساعت ها با آن سرگرم باشند. حالا تصور کنید  آنها بتوانند که اجزای یک کاردستی را توسط خود بر روی هم بچینند و یک شکل زیبا بسازند. مطمئنا این خوشحالی آنها از این موفقیت قابل وصف نخواهد بود. به همین دلیل شرکت آی توی با توجه به دانشی که نسبت به نیاز کودکان در بازی و سرگرمی دارد طراحی و تولید یک اسباب بازی به نام کاردستی بندی میکس آی توی را برای گروه سنی 3 سال به بالا انجام داده تا این حس شادی را در کودکان به وجود آورد. 

ادامه مطلبShow less
10,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
6262734212911
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
راچو آرتینا | آرتینا | 5591022298501 راچو آرتینا | آرتینا | 5591022298501
پیشنهاد ویژه مدت محدود
آرتینا
82,000 تومان100,000 تومان
‎−18%
بازی آموزشی آدمک های چوبی آرتینا مدل راچو شامل 6 عدد آدمک چوبی آماده نقاشی می باشد، امکان رنگ آمیزی آدمک ها با گواش، رنگ روغن، رنگ آکرولیک، آبرنگ، مداد رنگی و ... وجود دارد . بهتر است قبل از رنگ آمیزی طرح مورد نظر با...
توضیحات

کودکان اغلب، ساختن کاردستی را دوست دارند و می توانند ساعت ها با آن سرگرم باشند. حالا تصور کنید  آنها بتوانند که اجزای یک کاردستی را توسط خود بر روی هم بچینند و یک شکل زیبا بسازند. مطمئنا این خوشحالی آنها از این موفقیت قابل وصف نخواهد بود. به همین دلیل شرکت آی توی با توجه به دانشی که نسبت به نیاز کودکان در بازی و سرگرمی دارد طراحی و تولید یک اسباب بازی به نام کاردستی بندی میکس آی توی را برای گروه سنی 3 سال به بالا انجام داده تا این حس شادی را در کودکان به وجود آورد. این اسباب بازی که در دسته بندی اسباب بازی های ساختنی قرار می گیرد دارای قطعات متنوع است. کودک می تواند اجزای آن را به هم متصل کند و بعد با آن به بازی بپردازد. جدا از حس جذابیت و سرگرم کننده‌ای که کاردستی بندی میکس آی توی برای کودکان دارد باعث تقویت مهارت حرکتی ظریف، هماهنگی هر چه بیشتر چشم و دست، تقویت خلاقیت و ایده پردازی، قوه‌ی تخیل و خیال پردازی، افزایش اعتماد به نفس و افزایش دقت و تمرکز او می شود.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
6262734212911

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم