مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

سرت را از زندگی ام بکش بیرون (راهنمای رک بودن برای دخترام خوب)

نویسنده در کتاب سرت را از زندگی ام بکش بیرون (راهنمای رک بودن برای دخترام خوب) به شما آموزش می دهد که چگونه عوضی درون خود را در آغوش بگیرید و نگذارید دیگران در زندگیتان سرک بکشند، از شر کسانی که دوستشان ندارید خلاص شوید، دیگر نگران حرف یا قضاوت اطرافیان نباشیده تصمیمات زندگیتان را خودتان بگیرید، از خواسته ها و نیازهای خودتان استقبال کنید، اجازه مداخله در امور زندگی تان را به کسی ندهید، در عین احترام و ادب رکاگو باشید و در کل همان طور که همیشه می خواستید زندگی کنید.

ادامه مطلبShow less
123,000 تومان
بستن
مرجع:
9786227585667
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

نویسنده در کتاب سرت را از زندگی ام بکش بیرون (راهنمای رک بودن برای دخترام خوب) به شما آموزش می دهد که چگونه عوضی درون خود را در آغوش بگیرید و نگذارید دیگران در زندگیتان سرک بکشند، از شر کسانی که دوستشان ندارید خلاص شوید، دیگر نگران حرف یا قضاوت اطرافیان نباشیده تصمیمات زندگیتان را خودتان بگیرید، از خواسته ها و نیازهای خودتان استقبال کنید، اجازه مداخله در امور زندگی تان را به کسی ندهید، در عین احترام و ادب رکاگو باشید و در کل همان طور که همیشه می خواستید زندگی کنید. برای هر کسی که همیشه رنج و عذاب نه گفتن را تجربه کرده است؛ این کتاب برای شماست مخصوصا اگر شما یک زن هستید.

یکی از مخاطبان کتاب در مورد آن اینطور می نویسند: «کاش در بیست سالگی این کتاب را خوانده بودم. راهنمایی بامزه لذت بخش و مفید درمورد اینکه چطور به دیگران نه بگویید و با خودتان روراست باشید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786227585667

مشخصات

نویسنده
الکساندرا راینوارث
مترجم
صدرا صمدی دزفولی
قطع
رقعی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
164

سایر کتاب های همین ناشر

کیف پول

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم