مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

مجموعه خودم می توانم (تخت خواب بزرگ برای خرس کوچولو)

کتاب مجموعه خودم می توانم (تخت خواب بزرگ برای خرس کوچولو) کتابی درباره‌ی نیازهای کودکان در سنین رشد است. کودکان به واسطه‌ی قد کشیدن و گذر از دوران نوزادی، به تختی بزرگ‌تر برای خوابیدن نیاز دارند. به همین دلیل، اسکارلت وینگ، نویسنده‌ی کتاب، این موضوع را دستمایه‌ی داستان فانتزی خود کرده است

ادامه مطلبShow less
43,000 تومان
بستن
مرجع:
9786003770362
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

این روزها، خرس کوچولو دیگر چندان کوچولو نیست. او رشد کرده و قد کشیده و به تختخواب بزرگ‌تری برای خوابیدن احتیاج دارد. پدر و مادر او قول داده‌اند که به‌جای گهواره، تخت بزرگ‌تری برایش تهیه کنند، اما او چندان مطمئن نیست. تا اینکه همه با هم به فروشگاه می‌روند. به نظر شما تخت خواب بزرگ برای خرس کوچولو بالاخره به دست او می‌رسد؟

کتاب مجموعه خودم می توانم (تخت خواب بزرگ برای خرس کوچولو) کتابی درباره‌ی نیازهای کودکان در سنین رشد است. کودکان به واسطه‌ی قد کشیدن و گذر از دوران نوزادی، به تختی بزرگ‌تر برای خوابیدن نیاز دارند. به همین دلیل، اسکارلت وینگ، نویسنده‌ی کتاب، این موضوع را دستمایه‌ی داستان فانتزی خود کرده است؛ همچنین این کتابِ مقوایی تصاویر شاد و بزرگی دارد و می‌توانید آن را شب، هنگام خواب برای کودک‌تان بخوانید. کودک شما با خواندن این کتاب، به تجربه‌های تازه‌ای دست می‌یابد. شب‌ها در آرامش به خواب می‌رود و مهارت‌های زبانی‌اش افزایش می‌یابد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786003770362

مشخصات

نویسنده
اسکارلت وینگ
مترجم
علی خاکبازان
قطع
خشتی
نوع جلد
سخت
تعداد صفحات
12

کیف پول

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم