مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

دروس طلایی دوازدهم ریاضی

سریع ترین و جامع ترین راهنمای دروس

آموزش درس به صورت کاربردی و خلاصه

دارای سوال‌های امتحانی و متنی معتبر

کمک به رفع اشتباهات رایج یادگیری

مفاهیم کلیدی درس براساس استانداردهای کاگو 1402

دسترسی به فصل و درس مورد نظر در کمتر از 20 ثانیه

ادامه مطلبShow less
260,000 تومان
مرجع:
9789643403300
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

مفاهیم کلیدی درس

در دروس طلایی ششم دبستان کاگو، مهم‌ترین محتوای کلیدی هر درس، در قالب مفاهیم کلیدی (اهداف آموزشی) آورده شده است. هر مفهوم کلیدی یک کد دارد. درسنامه و سوالات بر اساس این کدها نوشته شده اند.

شما می‌توانید پس از پاسخ‌گویی به سوالات، با استفاده از این کدها، به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرید و برای تقویت نقاط قوت و برطرف کردن ضعف‌های احتمالی، درسنامه مربوط به آن کد را مطالعه کنید.

آموزش خلاصه درس

با مفاهیم آموزشی و نکته، معلم را در کنارتان احساس کنید. ارائه نکته‌های مهم درسی همراه با مثال، به طوری که با بیان روان درس را به‌راحتی فرا بگیرید. و از این طریق مطالب را خوب می‌آموزید و سوال‌ها را به راحتی پاسخ می‌دهید. همچنین در دروس عمومی مثل فارسی واژه‌نامه‌ی لغات، تاریخ ادبیات، هم‌خانواده و متضاد ترجمه متن درس و.. برایتان در نظر گرفتیم.

پاسخ تمرین ها و فعالیت‌ها و سوال متن

دروس طلایی دوازدهم ریاضی اگو، کامل‌ترین راهنمای دروس برای پاسخگویی به این نیاز شماست. حتی سوال‌های واگرا هم در این کتاب پاسخ داده شده است. توجه کنید که برای شما در بین تمرین ها، راهکار حل مسئله و یادآوری قرار داده‌ایم و حتی سوال‌های مهم را هم مشخص کرده‌ایم.

نکته

در این بخش سعی شده است تا نکات مهم که جهت حل تمرین فعالیت‌ها لازم است، به صورت نکته ارائه گردد تا دانش آموزان در رسیدن به پاسخ دچار مشکل نشوند.

مستمر

در انتهای هر درس یا فصل، سوال‌های بیشتر و کاملا استانداردی برای شما طراحی یا انتخاب نموده و سعی کرده‌ایم که سوال‌ها به گونه‌ای طراحی شوند که شما با حل آن‌ها شاهد ارتقای نمره خود باشید.

بدفهمی رایج

با توجه به مشکلات آموزشی که ممکن است در حین یادگیری برای دانش آموز در درس ریاضی و علوم پیش آید، ما برای شما بدفهمی های رایج که همان اشتباهاتی است که در مسیر پاسخگویی خواهید داشت قرار داده‌ایم.

راهکار زندگی

در کتاب دروس طلایی دوازدهم ریاضی کاگو، جهت رفع برخی از مشکلات شما توصیه‌هایی هرچند کوچک ارائه شده است و امیدواریم با خدمات پس از فروشمان خدمات را بهتر ارائه دهیم.

خود ارزیابی دی و خرداد

دیگر نیازی به خرید جزوات مختلف ندارید. جهت آشنایی با سوال‌های امتحانی برای شما نمونه خودارزیابی‌های دی و خرداد را انتخاب کرده‌ایم تا با پاسخ‌گویی به آن‌ها با آمادگی و اطمینان بیشتری امتحان دهید. و با ارائه جدول انتظارات آموزشی هدف هر خودارزیابی کاملا روشن است.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9789643403300

مشخصات

نویسنده
گروه برنامه ریزی و تالیف کاگو
قطع
رقعی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
952

از همین نویسنده

سایر کتاب های همین ناشر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد