مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

کتاب کار چهارم دبستان کارپوچینو (ریاضی 4)

تاب ریاضی چهارم دبستان کارپوچینو گاج

درس ریاضی یکی از دروس مهمیه که تقریبا در هر شاخه‌ای از دانش دیده می‌شه. در دنیای امروزی تسلط به ریاضی ضرورت زیادی داره وگرنه افراد نمی‌تونن به مهارت تفکر تحلیلی دست پیدا کنن. بنابراین دانش آموزان از مقطع اول ابتدایی تا مقطع متوسطه به طور مستمر به یادگیری ریاضی مشغول هستن. تمام کتاب‌های درسی ریاضی با کیفیت بالایی نوشته شدن و یک کتاب کامل هستن؛ اما برخی از دانش آموزان نیاز به تمرین بیشتری دارن. برای این دسته از دانش آموزان توصیه می‌شه که از کتاب‌های کمک درسی موجود در بازار کمک بگیرن.

ادامه مطلبShow less
255,000 تومان
مرجع:
9786003595309
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

کتاب ریاضی چهارم دبستان کارپوچینو گاج

درس ریاضی یکی از دروس مهمیه که تقریبا در هر شاخه‌ای از دانش دیده می‌شه. در دنیای امروزی تسلط به ریاضی ضرورت زیادی داره وگرنه افراد نمی‌تونن به مهارت تفکر تحلیلی دست پیدا کنن. بنابراین دانش آموزان از مقطع اول ابتدایی تا مقطع متوسطه به طور مستمر به یادگیری ریاضی مشغول هستن. تمام کتاب‌های درسی ریاضی با کیفیت بالایی نوشته شدن و یک کتاب کامل هستن؛ اما برخی از دانش آموزان نیاز به تمرین بیشتری دارن. برای این دسته از دانش آموزان توصیه می‌شه که از کتاب‌های کمک درسی موجود در بازار کمک بگیرن.

یک نکته مهم در خصوص کتاب‌های کمک آموزشی ایجاد عمق در فرایند آموزشه. اثر فوق از این ویژگی‌ برخورداره و به دانش آموز نحوه تفکر به شکل ریاضی رو یاد می‌ده و مفاهیم رو در حافظه بلند مدتش تثبیت می‌کنه. در ادامه براتون از ساختار و ویژگی‌های کتاب ریاضی چهارم دبستان کارپوچینو گاج گفتیم تا با دید بهتری کتابتون رو انتخاب کنید.

ساختار کتاب ریاضی کارپوچینو گاج

کتاب درسی ریاضی کارپوچینو ساختار متنوع و چند بُعدی داره. این قضیه باعث شده حتی برای ضعیف‌ترین دانش آموز هم انتخابی کاربردی باشه. همچنین درس ریاضی جنبه‌های فراوانی داره که باید به همه‌شون پرداخت و رو همدیگه تاثیر زیادی دارن. ساختار این اثر کمک می‌کنه تا همه جنبه‌های ریاضی درک بشه.

تمام مباحث آموزشی کتاب ریاضی کارپوچینو با کتاب درسی تطابق داره با اینحال نحوه ارائه مباحث کامل‌تره و تفاوت‌های زیادی توشون دیده می‌شه . این اثر از 192 صفحه تشکیل شده و حجم متناسبی داره. از اونجایی که این کتاب مستقیما با کتاب درسی ریاضی سوم دبستان در ارتباطه در صفحات اولیه یک یادآوری کلی هم صورت گرفته و نکات مهم بازگو شدن. مباحث اثر فوق در سطحی ارائه شدن که خسته کننده نیستن و با توجه به توان ذهنی طیف وسیعی از دانش آموزان ارائه شدن. از بیان توضیحات بی‌مورد هم صرف نظر شده و تمام نکات موجود در کتاب کاربردی و مفیده. این اثر بر خلاف کتاب درسی دارای درسنامه‌ست. درسنامه که در میان دروس به شکل بریده بریده دیده می‌شه، موارد ابتدایی رو به شکل شفافی توضیح می‌ده و دانش آموز پس از خوندن این موارد به حل تمرینات متنوعی مشغول می‌شن.

این تمرینات دارای تنوع بسیار ایده آلی هستن و فرم‌هایی از قبیل الگویابی، تکرار، کامل‌ کردن، تحلیل، محاسبه، درک ارتباط، نقاشی و… رو پوشش می‌دن.

ویژگی‌های کتاب کتاب درسی کارپوچینو گاج

کتاب درسی کارپوچینو گاج ویژگی‌های درسی بسیار تحسین برانگیزی داره. پیدا کردن همه این ویژگی‌ها در یک کتاب کار آسونی نیست؛ بنابراین با یک اثر قوی رو به رو هستین.

تمرینات خلاقانه و هدفمند

تمام تمرینات با خلاقیت زیادی نوشته شدن و رویکرد یکدستی ندارن. چنین تمریناتی باعث افزایش درک درسی می‌شه و در کنارش قدرت فکر رو هم تقویت می‌کنه. سطح تمرینات متفاوته. برخی آسون و برخی سخت‌تر هستن و پشت این قضیه دلایل خاصی از منظر آموزش وجود داره. بنابراین بهتره که حتی ساده‌ترین تمرینات حل بشه و دانش آموز بر همه قسمت‌ها توجه داشته باشه.

طراحی ظاهری باکیفیت و هوشمند

طراحی ظاهری این اثر کاملا متناسب با رده سنی کودکان انجام ‌شده. از طرح‌های گرافیکی و کودکانه به وفور در کتاب استفاده شده تا دانش آموز ارتباط عمیق‌تری با تمرینات برقرار کنه. همچنین کادربندی‌های رنگی و شادی در کتاب وجود داره. همنشینی رنگ‌ها و نظم محسوس در چینش محتوایی ریاضی کارپوچینو تکمیل کننده یک کتاب کامل و جامع آموزشیه.

اعتبار بالای طرح تمرینات

تمامی تمرینات کتاب بر طبق معتبرترین مباحث و راه حل‌های روز ریاضی نوشته شدن. کودکان با حل این کتاب جدیدترین راه حل‌ها رو یاد گرفته و با مسائل مهم و علمی اشنا می‌شن. همچنین تمرینات این کتاب از اصول تمرینات کتاب درسی پیروی می‌کنه و نکته بی‌موردی نداره.

متد آموزشی به روز

طراحی یک کتاب کاربردی و مفید به شرطی درست انجام خواهد شد که مؤلف از جدیدترین متدهای آموزشی کمک بگیره. مؤلف کتاب ریاضی چهارم دبستان کارپوچینو، به روزترین و کاربردی‌ترین متدهای آموزش ریاضی رو ترکیب و در کتاب عملی کرده. نتیجتا دانش آموزان در کمترین زمان می‌تونن به شکل ایده آلی مباحث رو یاد بگیرن.

پوشش صد در صدی سؤالات امتحانی

مؤلفان کتاب تلاش کردن تا سؤالات احتمالی امتحانی رو پیش بینی کرده و بر طبق اون تمرینات رو نوشتن. دانش آموزان با حل تمرینات این کتاب می‌تونن به همه سؤالات امتحانی پاسخ صحیح بدن و بهترین نتیجه رو کسب کنن. پس از این بابت جای نگرانی وجود نداره و این کتاب یک منبع نمونه سؤالات امتحانی محسوب می‌شه.

چند نکته در خصوص کتاب ریاضی چهارم دبستان کارپوچینو گاج

مطالعه کتاب ریاضی چهارم دبستان کارپوچینو گاج نیاز به روش و ترفند خاصی نداره. همه قسمت‌های کتاب به شکل حساب شده و با ترتیب استاندارد در اختیار دانش آموز قرار گرفته و فقط نیاز به تمرین، تکرار و استمرار داره. با این حال توجه به چند نکته ضروریه:

این کتاب مختص دانش آموزانه و حالت ایده آل اینه که دانش آموز به تنهایی تمرینات رو حل کنه. اگه در مواقعی دانش آموز نیاز به کمک داشت، می‌تونین با راهنمایی‌های کوچکی بهشون مسیر رسیدن به پاسخ رو نشون بدین؛ اما حل کامل کتاب بر عهده خودشونه.

بهتره که تمرینات ریاضی با مداد و پاک کن حل بشن. بااحتمال بالایی دانش آموز در مسیر یادگیری دچار اشتباهات زیادی می‌شه و حل کردن با خودکار موجب خط خوردگی کتاب و همچنین رویارویی بیشتر دانش آموز با اشتباهش می‌شه.

دانش آموز باید هنگام حل کتاب ترتیب دروس رو رعایت کنه. مباحث ریاضی با همدیگه پیوند زیادی دارن. در صورتی‌که یک مبحث خوب درک نشه، رسیدن به درک عمیق از یک مبحث دیگه غیر ممکنه.

این کتاب به تنهایی برای یادگیری ریاضی چهارم دبستان کفایت می‌کنه؛ پس هزینه و وقتتون رو صرف تهیه کتاب کمک آموزشی دیگه‌ای نکنین. تهیه چند منبع آموزشی برای کودکان فقط باعث فشار مضاعف روشون می‌شه.

این اثر برای آموزش در کوتاه مدت، انتخاب خوبی نیست و بهتره در میان مدت مطالعه بشه تا تاثیر عمیق خودش رو بزاره.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786003595309

مشخصات

نویسنده
علیرضا رئیسی
قطع
رحلی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
192

سایر کتاب های همین ناشر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد