Click for more products.
No produts were found.

افزودن شازده کوچولو به صفحه اصلی

close

                                                         Asset 1.png

 تاریخچه باشگاه مشتریان:

به منظور شناسایی هر چه بهتر مشتریان وفادار، در سال 1390 باشگاه مشتریان شازده کوچولو با ثبت نخستین اطلاعات مشتریان کار خودش را آغاز نمود. در ابتدای کار؛ باشگاه مشتریان با آنچه که امروز وجود دارد بسیار تفاوت داشت، اما با وجود تغییرات بسیار، یک اصل بسیار مهم و اساسی در طی این 10 سال ثابت بوده و آن این است که همیشه سعی داشته ایم، شرایطی را فراهم کنیم تا شما مشتری گرامی از این امکانات حداکثر بهره را ببرید. در این مدت باشگاه مشتریان دستخوش تغییرات فراوانی شده است تا در نهایت در سال 1398 رویکرد باشگاه مشتریان از یک بانک اطلاعاتی ساده به سمت یک سامانه تجزیه و تحلیل عملکرد مشتری تغییر رویه داد. امروز باشگاه مشتریان شازده کوچولو با بهره گیری از هوش مصنوعی نحوه عملکرد و میزان وفاداری مشتریان را سنجیده و به صورت کاملاً هوشمند به ایشان امتیاز، اعتبار خرید و تخفیف نقدی اختصاص می دهد.

مزایا-باشگاه-مشتریان.png مزایا عضویت در باشگاه مشتریان:

                   کسب-امتیاز-در-خرید.png   کسب امتیاز در خرید با هر مبلغی 

                      استفاده از کیف پول الکترونیکی

                      بهره مندی از خدمات VIP 

                      شرکت در قرعه کشی های دوره ای

                  حراج1.png   اطلاع از آخرین حراج ها

                      اطلاع از آخرین جشنواره های فروش

                      دریافت بن تخفیف درصدی و ریالی

                      دریافت بن خرید رایگان

                      دریافت هدیه ویژه روز تولد

 نحوه عملکرد باشگاه مشتریان:

در حال حاضر عملکرد باشگاه مشتریان شازده کوچولو همانند بسیاری از نهاد‌ها و ارگان های معتبر به صورت پلکانی (صعودی و نزولی) عمل می کند. بدین صورت که پس از اولین خرید مشتری، شماره تلفن همراه ایشان توسط همکاران ما در سامانه ثبت می گردد و حساب کاربری برای مشتری ایجاد می گردد. تمامی خرید های مشتری در سوابق خرید ایشان ثبت و ذخیره می گردد. ما هرگز اطلاعات ثبت شده را در اختیار هیچ فرد، گروه یا سازمانی قرار نمی دهیم، همچنین از شماره تلفن همراه مشتری فقط در راستای اطلاع رسانی استفاده خواهد شد. ما در باشگاه مشتریان شازده کوچولو خود را ملزم به رعایت حفظ حریم خصوصی مشتریان می دانیم. عضویت در باشگاه مشتریان شازده کوچولو رایگان است و بابت پیامک های ارسالی هیچ گونه هزینه ای از مشتری اخذ نخواهد شد.

 امتیاز و اعتبار:

با هر خرید در فروشگاه های شازده کوچولو، مشتری امتیاز کسب می کند. نحوه کسب امتیاز با توجه به گروه مشتری متفاوت خواهد بود که در قسمت "گروه بندی مشتریان" بدان می پردازیم. امتیازات برای جابجایی مشتری بین گروه های مشتریان که در ادامه با آن آشنا می شوید استفاده خواهد شد. همچنین سامانه به صورت خودکار امتیازات مشتریان را به اعتبار قابل استفاده در کیف پول الکترونیک تبدیل می کند.

 کیف پول الکترونیکی: 

پس از ایجاد اشتراک، تمام مشترکین در باشگاه مشتریان شازده کوچولو دارای کیف پول الکترونیکی هستند. کیف پول الکترونیکی محل نگهداری اعتبار شما نزد ماست. شارژ کیف پول الکترونیکی فقط از طریق تبدیل امتیازات توسط سامانه امکان پذیر است (نحوه تبدیل امتیازات در تمامی گروه ها یکسان است اما ارزش هر امتیاز در گروه ها متفاوت است که در ادامه با آن آشنا می شوید). اعتبار موجود در کیف پول پس از هر خرید برای شما به صورت رایگان پیامک می شود. 

شما در هر خرید می توانید 50% مبلغ اعتبار خود را تا سقف 50% مبلغ فاکتور استفاده نمائید. 

 گروه بندی مشتریان:

در باشگاه مشتریان شازده کوچولو مشتریان در 4 گروه وفاداری به شرح زیر قرار می گیرند:

 

BORONZ.pngگروه برنزی:

پس از اولین خرید، مشتری در این گروه قرار می گیرد. این گروه تنزل رتبه ندارد. در گروه برنزی هر 1000 تومان خرید معادل یک امتیاز است و هر امتیاز 50 تومان اعتبار است. آستانه تبدیل امتیاز به اعتبار "10 امتیاز است". به عبارت دیگر در هر خرید 5% از مبلغ فاکتور به صورت اعتبار در کیف پول الکترونیکی مشتری شارژ می شود.

SILVER.pngگروه نقره ای:

آستانه ورود به این گروه 400 امتیاز است. مشتری در این گروه چناچه بیش از 90 روز خریدی انجام ندهد به گروه برنزی منتقل خواهد شد. در گروه نقره ای هر 1000 تومان خرید معادل یک امتیاز است و هر امتیاز 70 تومان اعتبار است. آستانه تبدیل امتیاز به اعتبار "10 امتیاز است". به عبارت دیگر در هر خرید 7% از مبلغ فاکتور به صورت اعتبار در کیف پول الکترونیکی مشتری شارژ می شود.

GOLD.pngگروه طلائی:

آستانه ورود به این گروه 1000 امتیاز است. مشتری در این گروه چناچه بیش از 90 روز خریدی انجام ندهد به گروه نقره ای منتقل خواهد شد. در گروه طلائی هر 1000 تومان خرید معادل یک امتیاز است و هر امتیاز 100 تومان اعتبار است. آستانه تبدیل امتیاز به اعتبار "10 امتیاز است". به عبارت دیگر در هر خرید 10% از مبلغ فاکتور به صورت اعتبار در کیف پول الکترونیکی مشتری شارژ می شود.

گروه پلاتینیومی:

در نهایت با کسب 2000 امتیاز مشتری به گروه پلاتینیومی VIP وارد خواهد شد. مشتری در این گروه چناچه بیش از 60 روز خریدی انجام ندهد به گروه طلائی منتقل خواهد شد. در گروه نقره ای هر 1000 تومان خرید معادل یک امتیاز است و هر امتیاز 120 تومان اعتبار است. آستانه تبدیل امتیاز به اعتبار "10 امتیاز است". به عبارت دیگر در هر خرید 12% از مبلغ فاکتور به صورت اعتبار در کیف پول الکترونیکی مشتری شارژ می شود.

 قوانین باشگاه مشتریان:

- استفاده از کیف پول الکترونیکی فقط برای دارنده کارت مجاز می باشد. از قراردادن کارت خود در اختیار دیگران جداً خودداری فرمائید.

- در هنگام تنزل رتبه در باشگاه مشتریان فقط امتیاز خود را از دست می دهید و اعتبار کیف پول الکترونیکی شما دست نخورده باقی می ماند.

- کیف پول الکترونیکی شما دارای انقضا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال مشتریان مراجعه کنید.

- هنگام استفاده از اعتبار کیف پول الکترونیکی، امتیازی کسب نمی کنید. کسب امتیاز فقط از روش پرداخت نقد و کارت بانکی حاصل می شود.

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم