مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خرسی و دوستاش (خرسی و رنگ های قشنگ)

خرسی و موشی با هم می‌رن جنگل و با حیوون‌ها، رنگ‌ها، خوراکی‌ها و گیاه‌های توی جنگل آشنا می‌شن…

خرسی به موشی چی میگه؟

میگه ببین این همه رنگ

دنیا اگه رنگی نبود

نه دیگه شاد بود نه قشنگ!

ادامه مطلبShow less
75,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9786004626217
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
توضیحات

موضوع کتاب خرسی و رنگ های قشنگ

کتاب خرسی و رنگ های قشنگ نشر پرتقال، یکی از کتاب های مجموعه ی خرسی و دوستانش می باشد. این مجموعه کتاب ها با زبانی شعر گونه نوشته شده است. در هر جلد از آن مخاطب با موقعیت و موضوعی جدید مواجه می شود. در این کتاب نیز خرسی و موشی به گشت و گذار در جنگل پرداخته و همه ی اجزای آن را مورد مشاهده و تحلیل قرار می دهند. آن ها حیوانات مختلف، رنگ ها، خوراکی ها و گیاهان داخل جنگل را مشاهده می کنند.

کتاب خرسی و رنگ های قشنگ نشر پرتقال

ویژگی های ظاهری و نگارشی کتاب خرسی و رنگ های قشنگ نشر پرتقال

کتاب خرسی و رنگ های قشنگ نشر پرتقال، دارای ویژگی های زیادی می باشد. این کتاب در ابتدا با حجم خود و تعداد صفحاتش جلب توجه می کند. این کتاب 28 صفحه ای دارای حجم مناسبی با حوصله ی مخاطب خود می باشد. خردسالان که مخاطب اصلی این کتاب هستند، حوصله ی زیادی برای نشستن و به داستان گوش دادن ندارند، به همین دلیل از کتاب های پر حجم برای آن ها استفاده نمی شود.

داستان این کتاب نیز دارای جذابیت می باشد. در صورتی که در کتاب های خردسالان از موضوعاتی جالب و زیبا استفاده نشود، مخاطب خود را جذب نکرده و در انتقال مفاهیم موفق عمل نخواهد کرد. از دیگر نکاتی که برای جلب توجه خردسالان در داستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، زبان متن داستان است. متن این کتاب دارای سادگی و شیوایی کلام است. این موضوع توسط نویسنده و مترجم کتاب به خوبی رعایت شده است تا کودکان فارسی زبان کتاب نیز از این ویژگی ها بهره مند شوند. علاوه بر این در این کتاب از ویژگی استفاده شده که جذابیت آن را دو چندان می کند. زبان این کتاب به صورت شعر می باشد. به همین دلیل خردسالان با گوش دادن به متنی آهنگین ارتباط بهتری با آن برقرار کرده و مصراع های کوتاه آن را در ذهن خود می سپارند.

ژانر تصویری کتاب را نیز باید به همه ی ویژگی های بالا اضافه کنیم. تصاویر بسیار زیبا و جذاب کتاب نیز باعث می شوند تا مخاطب علاقه ی بیشتری به مطالعه ی آن نشان دهد. البته تصویرگر و نویسنده ی کتاب دو شخص متفاوت هستند. اما این موضوع باعث نا هماهنگی بین تصاویر و متن کتاب نشده است. رنگ آمیزی ها نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته و با دقت خاصی روی آن ها کار شده است. زیرا همان طور که از نام کتاب مشخص است از موضوع رنگ ها در داستان استفاده ی ویژه ای شده است.

ویژگی های داستانی کتاب خرسی و رنگ های قشنگ پرتقال

از جمله ویژگی های داستانی کتاب خرسی و رنگ های قشنگ نشر پرتقال، این است که یکی از جلدهای یک مجموعه داستان می باشد. به همین دلیل می توان با تهیه ی کل این مجموعه از موضوعات و مفاهیم به هم پیوسته ی آن لذت برد. در این کتاب سعی شده تا به بیان ویژگی های جنگل و نقش ها، طرح ها و رنگ ها در طبیعت پرداخته شود. نویسنده در این کتاب سعی دارد تا با استفاده از زبان حیوانات جنگل و انتخاب شخصیت های اصلی از بین حیوانات آن، به جذابیت کتاب و علاقه ی مخاطب افزوده و مفاهیم مورد نظر را بهتر در ذهن خردسالان بگنجاند.

با پرداختن به موضوع رنگ ها و زیبایی ها در کتاب، سعی شده تا به مزایای تنوع و زیبایی در زندگی اجتماعی پرداخته شود. با عبور این ایده از ذهن کودکان که اگر در دنیا هیچ رنگی وجود نداشت و همه چیز مثل هم بود چه اتفاقی رخ می داد، او را برای پذیرش و استفاده از تفاوت ها در مسیر درست هدایت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786004626217

مشخصات

نویسنده
کرما ویلسون
مترجم
مریم اسلامی
قطع
خشتی کوچک
نوع جلد
گالینگور
تعداد صفحات
28

سایر کتاب های همین ناشر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد