مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

تعطیلات پلیسی

«راه بیفت بریم. من باید برگردم اداره‌ی پلیس.» مثل یک ربات سرش را بلند کرد. تهدیدی توی نگاهش بود: «اگه این یه حقه‌ست که من رو بفرستی پیش اورس‌ها، بهت اخطار می‌کنم: همین که برسم اونجا، گریه‌زاری راه می‌ندازم تا برگردی.» غیرقابلِ‌تحمل! این لغتی بود که مادرش درباره‌اش به کار برده بود. برای اینکه یک‌دفعه قاتی نکنم، باید چی‌کار می‌کردم؟

ادامه مطلبShow less
16,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9786008869092
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
متفرقه
90,000 تومان
کروکودیل ها گروهی از خویشاوندان نزدیک دایناسور ها هستند. در این جا به تنوع انواع باستانی و امروزی آن ها  در مبحث بوم شناختی می پردازیم. در این تصویر نمایی از برخی از انواع کروکودیل های جورواجور را می بینید که نشان می...
توضیحات

در موزه‌ی «سانتر پل‌کله» بلوایی به پا شده. یک عروسک خیمه‌شب‌بازی با‌ارزش بی هیچ سرنخی غیبش زده. مشتی پلیسِ سردرگم با انواع گرفتاری‌های عجیب‌و‌غریب دست‌به‌گریبان‌اند که درست همان روز سر‌و‌کله‌ی «لنا» پیدا می‌شود. دختری که آمده تعطیلاتش را با پدرش بگذراند. پدرش در اداره‌ی پلیس کار می‌کند و حتی وقت سر‌خاراندن هم ندارد. آیا ارتباطی میان لنا، پدرش و عروسک خیمه‌شب‌بازی گم‌شده وجود دارد؟ رشته‌های ظریف این داستان پلیسی جذاب با الهام از زندگی یک هنرمند بزرگ شکل می‌گیرد و بر بستری از روابط خانوادگی در هم تنیده می‌شود.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786008869092

مشخصات

نویسنده
ماری کریستف روآتا آرن
مترجم
مریم مرتضایی
قطع
رقعی
نوع جلد
شومیز

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم