مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

اکتشافات بزرگ : شش نوآوری که جهان مدرن را ساخت

اکتشافات بزرگ : شش نوآوری که جهان مدرن را ساخت

امروز لیوانی آب نوشیدی؟ چراغی را روشن کردی؟ موقع انجامشان به این فکر کردی که هر دوی این کارها در حد معجزه شگفت انگیزند؟ البته که چنین فکری نکردی !اما استیون جانسون نویسنده ی این کتاب این طور فکر می کند اکتشافات بزرگ ماجرای حیرت آور و درهم تنیده ی اکتشافاتی مثل آب شیرین و برق را بررسی می کند که زندگی ما را زیرورو کرده اند.

ادامه مطلبShow less
164,000 تومان
ناموجود
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9786222745479
نام تجاری:
توضیحات

اکتشافات بزرگ : شش نوآوری که جهان مدرن را ساخت

امروز لیوانی آب نوشیدی؟ چراغی را روشن کردی؟ موقع انجامشان به این فکر کردی که هر دوی این کارها در حد معجزه شگفت انگیزند؟ البته که چنین فکری نکردی !اما استیون جانسون نویسنده ی این کتاب این طور فکر می کند اکتشافات بزرگ ماجرای حیرت آور و درهم تنیده ی اکتشافاتی مثل آب شیرین و برق را بررسی می کند که زندگی ما را زیرورو کرده اند. روند اختراع با مطرح کردن مسئله ای آغاز می شود که پیدا کردن پاسخش مسیری است پر از اکتشافات غیر منتظره ،برای همین است که می توان بین آونگ ساعت و کارخانه ی ساعت سازی قالبهای یخ و فیلمهای پرفروش تابستان و آب تصفیه شده و تراشه های کامپیوتر پیوند پیدا کرد در روایتهای جالب این کتاب ماجرای نابغه های تصادفی اشتباه های درخشان و عواقب ناخواستهای را می خوانیم که زندگی امروز ما را شکل داده اند. ماجراها در شش بخش روایت شده اند شیشه ،یخ ،صوت ،بهداشت ،زمان و نور .
جانسون از هر کدام از این کلمه های ساده داستانی بی اندازه جذاب روایت کرده است؛ داستانی که از برخورد صاعقه در صحرایی در ماقبل تاریخ شروع می شود به بلند کردن شهر شیکاگو به معنای واقعی کلمه می رسد و تا آزمایشگاه های لیزری که از دل فیلمهای علمی تخیلی بیرون آمده اند ادامه پیدا می کند. در یک کلام ما در این کتاب می خوانیم چگونه به اکنون رسیدیم.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786222745479

مشخصات

نویسنده
استیون جانسون
مترجم
فاطمه شمسی
قطع
رقعی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
264

سایر کتاب های همین ناشر

کیف پول

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم