Click for more products.
No produts were found.

هیمالایا، غول قاتل

وقتی هیمالایا توی شهرِبازی شهرِ شلوغ و پُرزرق‌وبرقی که به آنجا سفر کرده بود، سوار ترن‌هوایی شد، توی پیچ آخر ترن، از ترس داد بلندی کشید. شکمش جلو آمد و به کمربندش فشار آورد. کمربند، اولش کمی شل شد و بعد ناگهان توی سرازیری از هم باز شد و هیمالایا با سرعتی باورنکردنی از آن بالا افتاد پایین. خیلی ماجرای افتضاحی بود. هیمالایا پرت شد روی زمین و دستش زخمی شد. اما ای‌کاش فقط همین بود..

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
21,250 تومان 25,000 تومان
‎−15%
مرجع:
9786222041991
نام تجاری:
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
You may also like
متفرقه
90,000 تومان
کروکودیل ها گروهی از خویشاوندان نزدیک دایناسور ها هستند. در این جا به تنوع انواع باستانی و امروزی آن ها  در مبحث بوم شناختی می پردازیم. در این تصویر نمایی از برخی از انواع کروکودیل های جورواجور را می بینید که نشان می...
توضیحات
آیا غول این کتاب واقعاً قاتل است؟ چه کسی را کشته؟ آیا غول موجود خبیثی است یا ناخواسته این اتفاق برایش پیش آمده است؟
گاهی اتفاقی می‌تواند زندگی آدم را برای همیشه عوض کند. داستان پیچیده‌ی زندگی هر کدام از ما در «کلاه زندگی»مان بافته شده است!
هر کدام از ما همین‌که به دنیا می‌آییم «کلاه زندگی» خودمان را بر سرمان می‌گذاریم. کلاه زندگی هر کس هم یک‌جور متفاوتی است. معلوم نیست در کارگاه کلاه‌بافی زندگی، کلاه ما چه شکلی بافته شده است!
اگر می‌خواهید ارتباطِ داستان غولِ تنها و بدشانس با زندگی دختر خوش‌قلب و مغازه‌ای جادویی را که کلاه زندگی می‌فروشد بدانید، چاره‌ای ندارید جز اینکه کتاب را بخوانید!
ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786222041991

مشخصات

قطع
رقعی
نوع جلد
شومیز
تعداد صفحات
152

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم